Підписано Меморандум про вступ ЦНАПу Солотвинської селищної ради до Всеукраїнської асоціації ЦНАП

2023-08-01 22:01:35
Голова Тячівської районної військової адміністрації Тімур Аверін взяв участь у церемонії підписання Меморандуму про вступ ЦНАПу Солотвинської селищної ради Тячівського району до Всеукраїнської асоціації ЦНАП.

Всеукраїнська асоціація ЦНАП – це всеукраїнська громадська організація, яка об’єднує центри надання адміністративних послуг з усієї України. Асоціація створена з метою сприяння розвитку центрів надання адміністративних послуг, підвищення якості надання адміністративних послуг та захисту прав громадян.

"У рамках цієї співпраці Солотвинський ЦНАП отримає низку переваг. Підписання Меморандуму сприятиме забезпеченню належного функціонування системи надання адмінпослуг та подальшого розвитку, дозволить отримувати підтримку від інших ЦНАПів, обмінюватися досвідом та навчатися у найкращих практиків", - наголосив очільник району.

Пресслужба Тячівської РВА