Продовжує свою роботу Тячівський осередок центру національного спротиву України створений при ОВА

2023-08-03 11:21:54
Щойно відбулись чергові заняття з групою слухачів на тему: "Спостерігач та його обов'язки".

Було вивчено завдання, які покладаються на спостерігача, особливості орієнтування на місцевості, складання схеми спостереження, форма доповіді за фактом виявлення цілей та занесення їх на схему спостереження. Досконало доведена і роз'яснена курсантам формула визначення відстані до об'єкту за допомогою лінійки та підручних речей. Як спостерігач веде свою діяльність використовуючи рослинність, ландшафт, а також різновиди маскувальних костюмів та засобів.

Також розглядалося питання маскування, одним з елементів якого являється ухиляння від виявлення дроном. У зв’язку з цим, на зустріч був запрошений воїн 1 ОШБ ВСУ  Іван Д. з позивним "Гуцул", мешканець с.Угля, який зараз знаходиться у відпустці, побратим загиблого легендарного воїна Героя України Дмитра Коцюбайла ("Да Вінчі"). Він показав та запустив дрон, пояснив методи та особливості маскування, при застосуванні дронів супротивником, визначення координат і форми передачі даних по цілях артилеристам. У заході також взяли безпосередню участь представники РТЦК та СП Територіальної оборони.

Багато нового та корисного засвоїли для себе слухачі, за що і висловили свою відверту подяку викладачам.

Пресслужба Тячівської РВА