Прийом заявок на Всеукраїнський конкурс творчих проєктів «Код Нації» продовжено до 20 серпня

2023-08-07 13:10:15

На прохання учасників прийом заявок на Всеукраїнський конкурс творчих проєктів «Код Нації» продовжено до 23:59 20 серпня.

Цього року відбір проводять уже втретє – в межах національного фестивалю «Код Нації» до 32-ї річниці незалежності України.

Мета конкурсу – створення художніх, декоративно-ужиткових, вокальних, хореографічних, сценічних та інших творчих проєктів, що спрямовані на підвищення та розвинення серед українського народу культурних, освітніх, духовних та патріотичних цінностей.

Етапи відбору з урахуванням змін:

- подача заявок конкурсантами 10 липня – 20 серпня
- оцінювання заявок конкурсною комісією 10 липня – 20 серпня
- оголошення переможців до 23 серпня
- надсилання подарунків переможцям 23 серпня – 30 вересня.

Також важливою ціллю конкурсу є збір коштів та подальша підтримка ЗСУ. Усі благодійні внески, сплачені конкурсантами за участь, спрямують на рахунок БФ «Відсоток Небайдужих», який надалі забезпечить потреби українських військових.

Детальніше про умови проведення та положення конкурсу – за посиланням.

Захід організували молодіжна громадська організація «Молоде Покоління», благодійний фонд «Відсоток Небайдужих», громадська організація «Рух незламних» та громадська спілка «Національний Фестиваль "Код Нації"».