В Тячівській РДА відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в районі

2018-05-31 14:41:16

Сьогодні, 31 травня  відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тячівської районної державної адміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Віктора Погара. Участь також прийняли члени комісії та керівники лісогосподарських підприємств району.

На порядок денний було включено ряд актуальних та важливих питань, а саме:
  • Про протипожежний захист лісів району у літній період 2018 року;
  • Про підготовку до купального сезону та забезпечення безпеки на водних об’єктах району.
  • Про вжиття організаційних та практичних заходів із забезпечення пожежної безпеки об’єктів літнього відпочинку та оздоровлення дітей.
  • Про організацію забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення у літній період 2018 року.
За підсумками обговорення даних питань було дано доручення відповідальним виконавцям.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації