Закарпатці допомагають мешканцям легендарної Чорнобаївки

2023-08-18 16:23:45
Це невелике село поблизу Херсона стало справжнім пеклом для окупантів і символом бездарності їхнього командування. ЗСУ регулярно розбивали тут росіян, знищуючи рекордну кількість ворожої техніки й живої сили. 

Попри всі блискучі поразки, яких зазнав у Чорнобаївці агресор, сама вона перебувала вісім місяців під окупацією. Долати наслідки останньої, а також наслідки підриву дамби Каховської ГЕС мешканцям села сьогодні допомагають і закарпатці.

Команда з Великолучківської громади Мукачівського району під керівництвом голови ТГ Василя Коштури станом на зараз вже обстежила 26 домогосподарств місцевих жителів і зафіксувала всі пошкодження й руйнування.

«Комісія на місці складає акт і в спеціальному чек-листі прописує вартість робіт з відновлення, вносить до відповідного Реєстру та розраховує суму компенсації, яку зможуть отримати власники житла», – зазначив Василь Коштура. 

Також він повідомив, що паралельно з їхньою групою працює й команда закарпатських фахівців, які в межах Чорнобаївської ТГ встановлюють камери відеоспостереження та відновлюють вуличне освітлення. Роботи тривають, тож підсумки згодом.

Закарпаття залишається #пліч-о-пліч з Херсонщиною.

Лише разом переможемо та відбудуємо країну!

Великолучківська ТГ - офіційна сторінка Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00