Як ви сьогодні? Простежте, як проходить ваш день. Чи дійсно ви присутні там, де перебуваєте фізично? Чи пам’ятаєте, яким на смак був ранковий салат?
Якщо відповіді на ці питання губляться у вихорі тривожних думок, це може свідчити про те, що тривалому стресу вдалося захопити вашу увагу. Час вириватися з його лап і повертатися у момент тут-і-зараз.
Пригадайте, ми вчилися усвідомлювати улюблену пісню, концентрувалися на ранковій каві. А тепер спробуємо тренінг усвідомленості просто в душі. Залиште поза кабінкою ваші думки — на ці 10-15 хвилин є тільки ви і лагідний струмінь води.
#тияк ![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2023-08/1692688588_1692688583797.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2023-08/thumbs/1692688678_1692688606099.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2023-08/thumbs/1692688676_1692688619263.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2023-08/1692688668_1692688629235.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2023-08/1692688687_1692688639281.jpeg)