Ті хто після 1 березня вперше підписав контракт отримають додатково до 17 тис. грн

2018-06-01 15:26:03

Звільнення у зв'язку із закінченням контракту, зокрема під час виконання завдань в зоні АТО

З 1 березня 2018 року встановлено одноразову грошову допомогу військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, яка виплачується після укладення ними першого контракту. Розмір виплат залежить від військового звання.
Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 № 704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», яка після епопеї з перенесенням на різні дати, набула чинності з 1 березня 2018 року.
6. Виплачувати:
8) одноразову грошову допомогу військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу після укладення ними першого контракту в таких розмірах:
особам рядового складу - вісім розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року;
особам сержантського і старшинського (молодшого начальницького) складу - дев’ять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року;
особам офіцерського (середнього, старшого та вищого начальницького) складу - десять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року.
Нагадаємо, що розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 01.01.2018 складає 1762 грн. Відповідно у 2018 році повинні виплачувати за підписання першого контракта:
рядовий склад - 14 096 грнсержантський і старшинський (молодший начальницький) склад - 15 858 грнофіцерський (середній, старший та вищий начальницький) склад - 17 620 грн.
Військовий комісар
Тячівського районного