Відбулося засідання робочої групи щодо придбання житла для дітей-сиріт у Тячівському районі

2018-06-01 19:03:28

Сьогодні 1.06.18 р відбулося засідання робочої групи з визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано у 2018 році субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпеченням житлом дітей-сиріт , та осіб з їх числа.

Провів засідання голова робочої групи її голова, в.о голови Тячівської державної адміністрації  Михайло Полажинець.  Також участь взяли: начальник служби у справах дітей Ольга Роспопа, начальник відділу опіки, піклування, усиновлення та сімейних форм виховання дітей  служби у справах дітей Віра Сасин,  директор центру соціальних служб   для  сім’ї, дітей та молоді  Марина Поп, завідувач юридичного сектору апарату  Світлана Сойма, начальник фінансового управління державної адміністрації В’ячеслав Стойка, начальник відділу енергоефективності, житлово-комунального господарства та інфраструктури Катерина Фаловська
Відтак робоча група розглянула  пропозицій, які надійшли попередньо від власників житла у м.Тячів та  с.Підплеша,  яке можливо придбати як житло для дітей-сиріт та осіб з їх числа, що перебувають на квартирному обліку.
Окремими членами робочої групи було здійснено виїзд за вищезгаданими адресами з метою обстеження стану придатності житла. Як було зазначено на засіданні,  воно відповідає необхідним умовам, що надає можливість його придбання  за субвенції з державного бюджету.
Така субвенція  надається у 2018 році  на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпеченням житлом дітей-сиріт, та осіб з їх числа.
Прес-служба Тячівської державної адміністрації