227 заявок на пільгове кредитування за обласною програмою «Власний дім» погодили краянам на засіданнях спостережної ради від початку року

2023-09-20 21:27:40
Про це повідомив Василь Іванчо - заступник голови Закарпатської ОВА.

За його словами, вже майже 170 осіб отримали 31 млн грн на зведення, реконструкцію, ремонт житла, даху, придбання будівлі, проведення інженерних мереж і впровадження енергоефективних заходів за вигідними умовами.

За цей час найбільше заявок надійшло від працівників підприємств, органів місцевого самоврядування, медиків та освітян. Водночас серед учасників програми і військовослужбовці, які отримують кредит під 0% річних.

«Нагадаю, що програма „Власний дім“ спрямована на те, щоб закарпатці завдяки пільговому кредитуванню могли оновити власну домівку. Тож наша спостережена рада продовжує засідати щомісяця, аби населення могло отримати кошти на реалізацію важливих ініціатив з покращення умов проживання», — підкреслив Василь Іванчо.

Подати заявку на участь у програмі доступного кредитування можна на порталі Допомога Закарпаття: https://is.gd/4PGcHH.