Усі отримані теоретичні знання слухачі курсу з підготовки населення до національного спротиву відпрацювали на практиці

2023-09-23 22:58:07
Добігають кінця курси з підготовки населення до національного спротиву у першої групи слухачів.

Вони вже не новачки у військовій справі і держава може розраховувати на ще один повноцінний та злагоджений бойовий загін, який, і надалі, буде продовжувати удосконалювати свою майстерність та, у разі потреби, здатний завдати достойну відсіч ворогу.

За три місяці навчання між учасниками курсу встановилися теплі та дружні відносини, засновані на любові до рідної землі та звичайних людських цінностях.

Попереду випускні іспити, і ми, інструктори Тячівського осередку ЦПН НС, щиро бажаємо їм успіхів та натхнення на підсумкових зборах.

Пресслужба Тячівської РВА