З 1 жовтня в Закарпатській області розпочинають роботу всі Пункти Незламності

2023-09-26 16:04:44

Таке рішення підтримали на засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, повідомив перший заступник голови обласної військової адміністрації Мирослав Білецький.

За його словами, загалом в регіоні створили 468 Пунктів Незламності, з яких:
- 265 – на базі місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування;
- 41 – від ГУ ДСНС в Закарпатській області;
- 159 – об’єкти ритейлу (АЗС, аптеки, відділення банків, супермаркети);
- 3 – залізничні вокзали (Ужгород, Чоп, Мукачево).

«Нагадаємо, що у зв’язку з відсутністю потреби 455 Пунктів Незламності рішенням регіональної комісії з питань ТЕБ та НС наприкінці березня перевели у режим ”готові до роботи". З наближенням опалювального сезону потреба у повторному їх розгортанні актуалізовується», – прокоментував Мирослав Білецький.

Пункти Незламності функціонуватимуть згідно з графіком роботи тих установ і організацій, на базі яких вони створені. Також буде можливість скористатися інтернетом, підзарядити гаджети, випити зігрівальний напій тощо.

Найближчий Пункт Незламності шукайте на мапі https://nezlamnist.gov.ua/.