У Тячівській РВА відбулося перше засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

2023-09-27 13:41:14
Сьогодні, 27 вересня, відбулось перше засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Тячівській районній військовій адміністрації.

Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при Тячівській районній державній (військовій) адміністрації є консультативно-дорадчим органом при районній державній (військовій) адміністрації, який утворився на підставі розпорядження голови районної державної адміністрації - начальника районної військової адміністрації для участі у реалізації регіональної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, сприяння діяльності територіальних громад у розвитку ефективних механізмів їх адаптації та інтеграції.

До складу ради входять представники органів влади, громадських організацій та внутрішньо переміщені особи.

На засіданні було опрацьовано Положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб та представлено членів Ради.

Учасники обрали голову, заступника голови та секретаря Ради.

Під час засідання були заслухані та взяті до уваги пропозиції членів Ради з питань внутрішньо переміщених осіб щодо подальшої роботи, обговорено пріоритетні напрямки діяльності Ради та комунікації у питаннях адаптації та інтеграції внутрішньо переміщених осіб.

Пресслужба Тячівської РВА