Зібрано чергову секцію підвісного металевого мосту, який буде змонтовано на дорозі Н-09 через річку Тересва

2023-09-28 13:06:01
Це третя змонтована 27-ми метрова конструкція. Усього буде 7 прогонів.

Конструкцію з 7-ми секцій різної довжини складають на спецмайданчику та паралельно продовжують роботи з влаштування опор для модульного мосту, встановлюють дорожні плити для подальших монтажних робіт.

Роботи тривають щодня, без вихідних.

Новий міст забезпечить рух дорогою Мукачево – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Біберка – Львів, на ділянці між населеними пунктами Тересва та Бедевля, що є вкрай важливим, адже ця дорога, веде до сусідніх із Закарпаттям Івано-Франківської та Львівської областей.

Наразі проїзд для легкового транспорту на цій ділянці забезпечено тимчасовою переправою. Вантажівки користуються тимчасовим об’їздом.

Роботи заплановано завершити восени цього року.