Голова Тячівської РВА Тімур Аверін взяв участь у засіданні п’ятнадцятої сесії Тячівської районної ради VIII скликання

2023-09-29 14:55:19

Сесію розпочали з вшанування пам‘яті хвилиною мовчання всіх загиблих українців у війні з російським окупантом.

Головував на засіданні Михайло Вурста – заступник голови районної ради.

В роботі сесії взяли участь 30 депутатів із 41 - обраного.

Розглянули депутатські запити та звернення, а також ряд інших важливих питань, зокрема:

- про виконання районного бюджету Тячівського району за I півріччя 2023 року;

- про затвердження Положення про платні послуги, які надаються  KHП TPP «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Заслухали звіт керівника Тячівської окружної прокуратури про діяльність прокуратури на території району упродовж 6 місяців 2023 року.

Депутати районноі‌ ради вкотре продемонстрували свою злагоджену роботу при прии‌нятті рішень. Усі питання порядку денного підтримані одноголосно.

Очільник районної військової адміністрації подякував депутатам за конструктивну співпрацю у такий непростий для України час.

Продовжуємо і надалі працювати для наближення нашої Перемоги!

Пресслужба Тячівської РВА