З нагоди Дня захисників і захисниць України у Тячівській картинній галереї ім.Ш.Голлоші відбулися урочистості

2023-09-29 16:29:10
1 жовтня Україна вперше відзначатиме, у нову дату, День захисників і захисниць, усіх, хто воює і хто віддав своє життя заради України та українців.

З цієї нагоди, сьогодні, у картинній галереї ім.Ш.Голлоші відбулися урочистості.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв, котрі віддали за незалежність України свої життя.

Почесне право покласти корзини з квітами до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні було надано військовослужбовцям Збройних сил України.

Заступник начальника Тячівської РВА Вадим Носа, за дорученням очільника адміністрації Тімура Аверіна, вручив військовослужбовцям грамоти районної військової адміністрації за самовіддане служіння українському народові, високий професіоналізм, бездоганне виконання своїх службових обов’язків під час захисту суверенітету та територіальної цілісності держави.

Цей день – це також данина пам’яті воїнам-Героям, які загинули в боях за свободу, волю та незалежність України.

Переконані, у пам'яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість, мужність та героїзм.

Пресслужба Тячівської РВА