Відбулося чергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

2023-10-03 15:34:27
Сьогодні за дорученням голови Тячівської районної військової адміністрації Тімура Аверіна його заступник Вадим Носа провів чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Члени комісії розглянули 3 питання порядку денного.

Під час засідання йшлося про вжиття заходів щодо лівобережної дамби (виконання першочергових невідкладних робіт по відновленню тіла дамби) на річці Тересва в с.Терново Нересницької територіальної громади, про обстеження берегової лінії частини русла річки Тересва в урочищі «Заверб» у межах Бедевлянської територіальної громади.

Одним із ключових завдань залишається контроль за станом об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту, їх облаштування та укомлектування необхідним інвентарем.

Заступник голови комісії зазначив, що за облаштування захисних споруд у населених пунктах відповідають органи місцевого самоврядування та балансоутримувачі приміщень зі сховищами. Вони зобов'язані створити належні умови в укриттях для того, щоб люди могли перебувати там під час небезпеки.

За результатами засідання комісії прийнято відповідне протокольне рішення.

Пресслужба Тячівської РВА