У Тячівській РВА відбулась зустріч з провайдерами інтернет-зв'язку

2023-10-04 15:39:11

Про стан забезпечення зв’язком та інтернетом пунктів незламності під час ймовірних блекаутів, підключення до фіксованого інтернет доступу за пасивною технологією PON, а також про те, на скільки оператори стільникового зв'язку готові до тривалих відключень електроенергії, говорили сьогодні в районній військовій адміністрації з провайдерами інтернет-зв'язку.

«Регулярні вимкнення електроенергії показали, якою гострою є проблема зв'язку. Очевидно, що рф не змінить своїх планів щодо ударів по українській енергосистемі. Як наслідок, з наближенням холодів і можливих відключень світла, питання доступу до інтернету знову стане актуальним, тому ми повинні зробити все для того, щоб люди мали резервний зв’язок у пунктах незламності та публічних Wi-Fi-точках», - наголосив очільник районної військової адміністрації Тімур Аверін.

У ході зустрічі обговорили проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Пресслужба Тячівської РВА