Обласна військова адміністрація і Закарпатський апеляційний суд підписали Меморандум про співпрацю та обмін інформацією.
Документ, зокрема, передбачає запровадження пілотного проєкту «Електронний суд у ЦНАПі» для забезпечення доступності правосуддя в нашому регіоні. Така співпраця сприятиме не лише оптимізації місцевих судів, а й розширенню мережі точок доступу людей до суду.
Йдеться про можливість отримати судові рішення, обмінятися процесуальними документами чи навіть з’явитися на судове засідання онлайн за допомогою власного гаджета або ж за потреби в найближчому центрі надання адмінпослуг, де облаштують судову кімнату, допоможуть створити електронний ключ та авторизуватися.
Віктор Микита - голова Закарпатської ОДА зауважив, що реалізація цього проєкту саме на часі, адже в країні триває реформа судової системи. Одними з її основних завдань є забезпечення прозорості, відкритості судів і наближення їх до людей, які тепер зможуть користуватися зручним сервісом швидко, якісно і без зайвих поїздок.
Також Віктор Микита подякував голові Закарпатського апеляційного суду Ганні Фазикош за особисту активну позицію та докладені зусилля заради розвитку судової системи в нашій області.
На черзі – схвалення Меморандуму Державною судовою адміністрацією України.
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2023-10/1697182775_1697182732276.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2023-10/1697182785_1697182744777.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2023-10/1697182848_1697182753288.jpeg)