![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2023-10/1697617021_1697617005450.jpeg)
Іноді ви пишете, що хотіли б обговорити свій стан зі спеціалістом, та від слів «психолог», «психіатр» чи «психотерапевт» у вас мурахи по шкірі. Глухий кут.
По-перше, не варто цього соромитися. Це говорить лише про відсутність досвіду, через що проходить кожен. По-друге, це точно не причина ігнорувати тривожні сигнали організму. Є простіший вихід: зверніться до сімейного лікаря. Так, того самого, який виписує вам ліки від застуди чи довідку в басейн.
Чим саме може допомогти «сімейний» та де шукати лікаря, якщо ваш не має відповідної кваліфікації, розповіла голова Національної служби здоров'я України (НСЗУ) Наталя Гусак.
#тияк![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2023-10/1697617156_1697617106280.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2023-10/1697617200_1697617124949.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2023-10/1697617156_1697617137060.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2023-10/1697617185_1697617161442.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2023-10/thumbs/1697617183_1697617173947.jpeg)