Триває перший конкурс проєктних пропозицій у межах Програми транскордонного співробітництва Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2021–2027

2023-10-23 15:04:13

Відповіді на всі запитання щодо подачі заявок та реалізації ініціатив можна буде отримати 26 жовтня під час інформаційної онлайн-сесії.

На заході розкажуть про типи проєктів, програмні індикатори, бюджет Програми, особливості відбору, а також нададуть комунікаційні настанови.

Реєстрація на захід триває до 25 жовтня (включно) за посиланням https://is.gd/QSakWj.

Зараз пріоритетними є такі напрямки: «Стійкий "зелений" прикордонний регіон», «Здоровий та привабливий прикордонний регіон», «Взаємодіючий прикордонний регіон».

Подавати заявки можуть неприбуткові організації, навчальні заклади, дослідницькі організації, агенції регіонального розвитку та органи місцевого самоврядування.