Комунікаційна кампанія «Ти як?»: Діліть свої емоції з домашніми тваринами

2023-10-26 13:51:37

Інколи у дописах ми радимо проводити час із тваринами — допомогти волонтерам у притулку, а заразом погратися з песиком чи помацати теплого котика. Годувати пухнастих безхатьків біля дому або ж птахів у парку. А ще — їздити верхи.

Догляд і спілкування з тваринами мають терапевтичну силу — допомагають вгамувати емоції, знизити напругу, відновитися після сильних потрясінь. Поруч із пухнастим другом людина не відчуває себе самотньою, а в її організмі виділяються необхідні «гормони радості» — ендорфіни та окситоцин.

Природа влаштована так, що для цього тваринам не потрібні якісь особливі навички — достатньо, щоб між вами утворився емоційний зв’язок. Щоб пухнастик і ви подобалися одне одному.

Час від часу додавайте «пет-терапію» до свого розкладу — поєднуйте приємне з корисним, отримуйте позитивні емоції.