На офіційному сайті Закарпатської ОВА запустили рубрику «Повідом про корупцію»

2023-10-27 14:37:51

Вона містить інформацію про те, як діяти громадянам, якщо їм стало відомо про порушення антикорупційного законодавства працівниками апарату чи структурних підрозділів обласної військової адміністрації.

Зокрема, про вчинення протиправних дій чи бездіяльність посадових осіб ОВА можна повідомляти на:

- захищену електронну поштову скриньку – anticor@carpathia.gov.ua;

- окрему спеціальну телефонну лінію – (0312) 616925 (понеділок – п’ятниця з 08.00 до 17.00, перерва – з 12.00 до 13.00).

Також у цьому розділі можна завантажити зразок письмового повідомлення про корупцію або ж заповнити електронну форму для відправлення відповідного звернення-повідомлення. Згідно з законодавством України викривачі та їхні близькі перебувають під захистом держави.

Цю рубрику на сайті запустили в межах президентського проєкту «Прозорість та підзвітність». Невдовзі вони також з’являться й на офіційних сайтах районних військових адміністрацій.