Підготовка до зими: як утеплити своє житло?

2023-10-31 12:57:31
Кілька корисних порад, які допоможуть зберегти тепло та комфортно перезимувати:

- Перевірте вікна на наявність щілин. У віконні рами вкладіть ущільнювач, а скло на стиках обробіть силіконовим герметиком. Якщо у вас сучасні склопакети, перевірте, чи щільно зачиняються вікна.

- Наклейте ущільнювач на двері. Щілини чи тріщини у стінах, підлозі та стелі обробіть герметиком.

- Відсуньте від батарей меблі й зберіть штори. За радіаторами наклей‌те тепловідбивні екрани або саморобні відбивачі з алюмінієвої фольги та картону.

- Якщо маєте змогу, утепліть фасад квартири. Або хоча б стіну, яка промерзає найбільше. Також теплоізолюйте балкон.

- Причиною витоку тепла з приміщень може стати вентиляція. Зменшити втрати можна за допомогою решіток із регульованими отворами.

- Разом із сусідами подбайте про утеплення під’їзду, підвалів та горища. Утепліть трубопроводи, а також вікна і двері у фоє й на сходових майданчиках.