Стартували навчання другого курсу Тячівського районного центру підготовки населення до національного спротиву

2023-10-31 11:21:08
37 високовмотивованих чоловіків та жінок району розпочали навчання з базового курсу підготовки до нацспротиву.

На першому занятті відбулося знайомство з групою, інструкторами, навчальним планом та стратегією функціонування Центру. Інструктори розповіли про основи захисту, основні завдання, цілі та мотиви Центру.

Наступне заняття було з тактичної медицини. Слухачі здобули знання та алгоритм дій при наданні першої медичної та домедичної допомоги.
Для закріплення теорії, отриману інформацію доповнили практичними вправами.

Приємно, що слухачі курсу мають бажання навчатися і вдосконалювати свої навички.

Національний спротив – це свідомий вибір і відповідальність кожного українця. Відповідальність за себе, своїх близьких та Україну.

Пресслужба Тячівської РВА