На випадки відсутності електропостачання оперативно реагуватиме районний Координаційний штаб

2023-11-01 14:58:57
За дорученням начальника Тячівської районної військової адміністрації Тімура Аверіна, його заступник, Вадим Носа провів засідання Координаційного штабу із оперативного реагування та забезпечення створення нормальних умов життєдіяльності населення під час обмеження та/або припинення постачання електричної енергії в Тячівському районі.

Координаційний штаб - це тимчасовий консультативно-дорадчий орган Тячівської РВА, який створений з метою сприяння координації діяльності державних органів, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання усіх форм власності (за згодою) з питань оперативного реагування та забезпечення створення нормальних умов життєдіяльності населення під час обмеження або припинення постачання електричної енергії.

Основними завданнями штабу є:

Сприяння координації діяльності державних органів, органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання усіх форм власності з питань:

- забезпечення публічної безпеки і порядку, запобігання кримінальним правопорушенням під час обмеження та/або припинення постачання електричної енергії;

- посилення захисту та охорони об’єктів критичної інфраструктури, що віднесені до секторальних переліків об’єктів критичної інфраструктури, які становлять секторальні органи у сфері захисту критичної інфраструктури (далі – об’єкти критичної інфраструктури), та життєзабезпечення населення;

- регулювання дорожнього руху, створення безпечних умов на дорогах під час тривалих відключень енергопостачання;
- забезпечення безперебійного транспортного сполучення на автомобільних дорогах загального користування;

- організація проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації наслідків обстрілів і бойових дій;
- інформування населення про ускладнення ситуації та порядок дій у цих умовах;

- розгортання, організація роботи та забезпечення функціонування пунктів незламності;

- надання медичної та психологічної допомоги постраждалим;

- залучення пересувних електростанцій для аварійного живлення об’єктів критичної інфраструктури та життєзабезпечення населення;

- забезпечення створення нормальних умов життєдіяльності населення під час обмеження та/або припинення постачання електричної енергії;

- надання допомоги малозахищеним верствам населення.

На засіданні, крім посадового складу штабу, були присутні представники органів місцевого самоврядування району та голова районної ради Юрій Берінде.

Обговорили питання початку опалювального періоду 2023-2024 років, стану захищеності об’єктів критичної інфраструктури, забезпечення створення нормальних умов життєдіяльності населення під час обмеження або припинення постачання електричної енергії.

Розглянули можливі шляхи вирішення проблемних питань, які були порушені окремими представниками органів місцевого самоврядування.

Пресслужба Тячівської РВА