Готуємося долати будь-які виклики, аби жити у вільній країні

2023-11-07 11:08:54
На черговому занятті Тячівського осередку центру підготовки населення до національного спротиву гірські рятувальники селища Усть-Чорна проінструктували слухачів курсу про правила безпеки в горах та збір речей для походу в гори. Наголосили на правилах поводження в лісових та гірських масивах, виклик рятувальників тощо.

Ці знання є дуже важливими, адже відповідальність, свідомі й підготовлені походи, забезпечують збереження життя та здоров’я людей.

Фахівці Тячівського РУ ДСНС ознайомили курсантів із:
- основними способами захисту в умовах загрози та виникнення НС;
- правилами поведінки під час надзвичайних ситуацій природного характеру;
- правилами безпеки під час радіаційних аварій і радіаційного забруднення місцевості, а також режимами радіаційного захисту;
- правилами поведінки при аваріях з викидом небезпечних хімічних речовин.

Особливу увагу приділили навичкам ліквідації наслідків воєнних дій, а саме: мінній безпеці та діям при виявленні вибухонебезпечних і підозрілих предметів.

Війна іде, і саме навички, які здобувають учасники курсу підготовки населення до національного спротиву, необхідні кожному, вони допоможуть зберегти життя та захистити рідну землю, свою родину і незалежність України.

Пресслужба Тячівської РВА