Питання погашення заборгованості із заробітної плати на постійному контролі керівництва району

2023-11-07 16:10:36
Про погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення) та із платежів до Пенсійного фонду України підприємствами району, йшлося на засіданні Міжвідомчої робочої групи, сьогодні, 7 листопада, під головуванням в.о.начальника Тячівської районної військової адміністрації Вадима Носи.

У засіданні взяли участь представники структурних підрозділів РВА, податкової інспекції, Пенсійного фонду та представник підприємства-боржника.

Обговорили подальші кроки для ліквідації боргу із заробітної плати в районі та погашення заборгованості із платежів до Пенсійного фонду України підприємствами району.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення з метою дотримання норм чинного трудового законодавства.

Пресслужба Тячівської РВА