На Закарпатті близько 40 % працевлаштованих ВПО працюють у сфері переробної промисловості

2023-11-08 14:26:25
Закарпатський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

З 1 січня по 7 листопада 2023 року 100 роботодавців отримали позитивне рішення щодо компенсації за працевлаштування 224 внутрішньо переміщених осіб.

За видами економічної діяльності найбільше переселенців працевлаштовано у сферах:
- переробної промисловості – 39,9%;
- оптової та роздрібної торгівлі – 15,7%;
- тимчасового розміщування й організації харчування – 7,2%;
- охорони здоров'я – 8,1%;
- будівництва – 5,4%
- постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 4,9%;
- водопостачання, каналізації, поводження з відходами – 4,9%.

Додаткову інформацію щодо подання документів на отримання компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб можна отримати у відділі активних програм зайнятості Закарпатського ОЦЗ, тел. 095-426-11-58. Telegram-канал обласної служби зайнятості.

Роботодавці мають можливість самостійно розміщувати вакансії на сайті Державної служби зайнятості та в Telegram-каналі Робота зараз: Державна служба зайнятості.