В.о.начальника Тячівської РВА Вадим Носа взяв участь у засіданні робочої групи «Прозорість і підзвітність» під головуванням Василя Іванчо, заступника голови Закарпатської ОВА.
Серед присутніх керівники низки підрозділів ОВА, правоохоронці, працівники СБУ, Держаудитслужби, прокуратури та інших структур, котрі спеціалізуються на питаннях економічної безпеки.
Обговорили план і формат роботи групи. Зосередили увагу на тих моментах, які викликають труднощі, розглянули приклади проблемних ситуацій та шляхи їх розвʼязання.
Прозорість під час проведення закупівель – це про відкритість до населення та ефективне використання фінансових ресурсів.
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2023-11/thumbs/1700290268_1700290221093.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2023-11/thumbs/1700290296_1700290230707.jpeg)