Початкова підготовка до Нацспротиву - база, котра в нинішніх умовах потрібна кожному українцю

2023-11-21 10:25:02
Вивчення та розвідка місцевості з метою використання її в бойових умовах - тема чергового заняття в Тячівському осередку центру підготовки населення до національного спротиву.

Зокрема йшлося про:
 - спосіб визначення відстаней до цілі за допомогою кутових величин;
 - орієнтування на місцевості, масштаб карт, умовні знаки;
 - визначення відстані до об’єктів за допомогою оптичних приладів та лінійки;
 - орієнтування за Сонцем, годинником, зірками, тощо;
 - азимут та його визначення, рух за азимутом, обхід перешкод.

Вивчення військової топографії сприяє розвитку таких важливих якостей, як спостережливість, точність, увага, вміння аналізувати свої спостереження і робити висновки про можливий вплив місцевості на виконання бойових завдань.

Велика кількість небайдужих, патріотично налаштованих людей, доєднуються до Нацспротиву і готові долати будь-які перешкоди на своєму шляху.

Постійне самовдосконалення, прагнення до розвитку та бажання захищати свою сім’ю та  країну – важливі складові нашої боротьби за незалежність.

Пресслужба Тячівської РВА