![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2023-11/1700829844_1700829773329.jpeg)
Коли щось не вдається, коли відчуваєте, що закипаєте, не ігноруйте свої почуття. З’ясуйте, що саме вас дратує, подихайте, дайте собі час заспокоїтися і знайдіть у ситуації, яка склалася, мотивацію.
Якось ви питали, що робити, якщо гнів спалахує вмить і хочеться трощити усе навколо. Ось лайфхак, який може видатися кумедним, але неодмінно спрацює: сходіть умитися, почистіть зуби. За цей час гнів відступить і ви зможете переключитися на дію.
#тияк![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2023-11/1700829886_1700829802042.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2023-11/1700829879_1700829822741.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2023-11/1700829914_1700829842283.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2023-11/thumbs/1700829899_1700829856496.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2023-11/thumbs/1700829896_1700829870444.jpeg)