Закарпатська ОВА розпочинає інформаційний аудит відкритих даних

2023-11-30 10:27:53
Громадськість закликають долучитися до електронних консультацій, які тривають у форматі опитування на порталі Допомога Закарпаття до 8 грудня включно.

Поділіться власним досвідом та враженнями щодо того, наскільки ефективно й прозоро апарат і структурні підрозділи обласної військової адміністрації впроваджують політику відкритих даних.

Також важливо почути Ваші зауваження та пропозиції. Останні особливо потрібні, адже вони допоможуть розробити нові цифрові рішення, щоб підвищити підзвітність і відкритість, вдосконалити діяльність ОВА в цьому напрямку.

Інформаційний аудит проходить за підтримки проєкту міжнародної технічної допомоги «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах (TAPAS)».