Відбулося підсумкове засідання Ради безбар’єрності

2023-12-13 19:11:52
В Україні визначили пріоритети щодо впровадження доступності на 2024 рік:

- Безбар’єрність працевлаштування, освітніх, медичних, банківських, транспортних, соціальних, адміністративних й інших послуг. Послуги мають бути більш зручними та доступними впродовж усього маршруту користувача з урахуванням потреб кожної людини.

- Безбар’єрність у громадах: запровадження рішень, розроблених урядом, на рівні місцевого самоврядування, щоб кожен міг отримати доступні послуги у своїх містах і селах.

На підсумковому засіданні Ради безбар’єрності перша леді Олена Зеленська зазначила, що на другому році повномасштабної війни українці відчувають ще більший запит на безбар’єрні рішення.

«Доступність можливостей – те, чого потребуємо в мирному житті, а тим більше під час оборонної війни, яка стала для нас додатковим випробуванням», – зазначила перша леді Олена Зеленська.

Також у межах підсумкового засідання члени уряду презентували цьогорічні результати реалізації флагманських проєктів із запровадження безбар’єрності в Україні.

Подробиці https://is.gd/4JjFgL