Заступник голови Тячівської РВА Вадим Носа взяв участь у районному форумі «Активна політична участь», який організувала ЗеМолодіжка Тячівщини

2023-12-14 16:29:28
Тут зібралася активна молодь, яка мала можливість поспілкуватися із Олександр Пацкан, заступником голови Закарпатської ОВА, депутатом Солотвинської селищної ради Юрієм Йовдієм та іншими представниками «Слуги Народу».

Обговорили роль молоді в політичних процесах, діяльність органів влади різного рівня, можливості й перспективи розвитку краю.

Поспілкувалися про те, як розвивати успішну молодіжну політику в районі, про важливість участі молодих людей у цій сфері, про важливість роботи волонтерів в умовах сьогодення та співпраці не тільки з українськими партнерами, а й міжнародними.

Пресслужба Тячівської РВА