єВідновлення: заяву на отримання допомоги за пошкоджене житло можна подати онлайн на порталі Дія.

2023-12-15 12:00:26
Як скористатися послугою?
1. Авторизуйтеся на порталі Дія: https://diia.gov.ua/
2. Виберіть Послуги — розділ Земля, будівництво, нерухомість
3. Натисніть на послугу Компенсація за пошкоджене майно
4. Заповніть всі необхідні дані
5. Перевірте та підпишіть заяву файловим ключем. Якщо в заяві є співвласники, то вони також мають підписати заяву КЕПом.

Окрім порталу й застосунку, подати заяву можна через нотаріуса або будь-який ЦНАП на підконтрольній території України.

Для подання заяви через ЦНАП чи нотаріуса право власності на житло має бути зареєстроване в Державному реєстрі речових прав.

Послугу отримання компенсації за знищене та пошкоджене житло єВідновлення розроблено в співпраці Міністерства розвитку громад територій та інфраструктури України й Міністерства цифрової трансформації України за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».