Продовжуємо здобувати знання задля Перемоги

2023-12-19 12:49:34
Слухачі Тячівського осередку центру підготовки населення до національного спротиву на практиці застосовують отримані теоретичні знання з вогневої підготовки.

У польових умовах, разом із інструкторами, попрактикували працювати зі зброєю та перевірили свою готовність до бойових стрільб.

Під час вогневої підготовки, навчальних і бойових стрільб формується майстерність у діях зі зброєю, ведення прицільного вогню, завдавання вогневих ударів по противнику. Одночасно здійснюється розвиток особистості, формується, розвивається та вдосконалюється психічна стійкість і готовність до ефективних дій в бойовій обстановці.

Постійне самовдосконалення, прагнення до розвитку та бажання захищати свою сім’ю, край та Україну – важливі складові нашої боротьби за незалежність!

Пресслужба Тячівської РВА