#Тияк У мобільних застосунках BetterMe з’явилася Програма підвищення продуктивності на роботі

2023-12-19 10:52:10

Це набір порад для запобігання вигорянню, розроблений психологами з України та США, різноманітні тренування для підвищення концентрації, освітні курси, медитації, рецепти для здорового харчування.

Втома й вигорання — основні проблеми, що знижують продуктивність на роботі. Тож BetterMe та Міністерство економіки України в межах ініціативи «Ти як?» розробили програму для підтримки фізичного та ментального здоров’я працівників. Кишеньковий порадник навчить протидіяти стресу, збиратися та концентруватися, коли все валиться з рук, вчасно та якісно відпочивати.

Усі роботодавці України можуть приєднатися до програми безкоштовно — для цього необхідно лишити заявку на сайті BetterMe.

#тияк