Очільник Тячівської РВА Тімур Аверін взяв участь у засіданні 16 сесії районної ради VIII скликання

2023-12-20 10:02:04
Роботою сесії керував голова районної ради Юрій Берінде.

На зібранні були присутні 25 депутатів із 41 - обраного.

Традиційно, на початку роботи сесії, після виконання Гімну, депутати хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих від російського вторгнення українців.

Також Юрій Берінде привітав депутатів, котрі у міжсесійний період відзначили свої дні народження.

На порядок денний винесено питання, які попередньо були обговорені на засіданнях депутатських комісій.

Затвердили ряд Програм та внесли зміни до діючих, з урахуванням воєнного стану та пропозицій депутатів.

Розглянули та схвалили депутатські запити та звернення.

Обговорили та затвердили план роботи районної ради на 2024 рік.

Засідання сесії, як завжди, пройшло у вигляді конструктивного діалогу, а її робота була плідною та результативною.

Очільник району висловив подяку депутатському корпусу за консолідовану співпрацю у вирішенні важливих питань життєдіяльності району.

Пресслужба Тячівської РВА