Прозоре та підзвітне управління відбудовою забезпечує екосистема DREAM

2023-12-22 13:25:17
Вона дозволяє створити єдиний цифровий шлях проєкту відновлення з відкритими даними на кожному етапі.

З функціоналом екосистеми на тренінгу у Львові днями ознайомилися понад 150 представників ОВА і тергромад Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської та Рівненської областей.

Сьогодні в системі DREAM вже понад 1500 проєктів, підтверджене фінансування – майже 50 мільярдів гривень, і цей показник росте щодня. На цьому наголосила заступниця міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Азархіна.

«Ми маємо забезпечити прозорість та підзвітність всіх проєктів відновлення, тому наступного року використання DREAM стане обов’язковим», – додала Олександра Азархіна.

Інформація щодо реалізації проєктів відновлення в розрізі областей, районів і громад, внесених в DREAM - Державна цифрова екосистема управління відновленням, доступна для кожного. Ознайомитися з нею можна в публічному модулі аналітики за посиланням. https://bi.dream.gov.ua/.