Заступник голови Тячівської РВА Вадим Носа відвідав військових, які проходять лікування після поранень

2023-12-30 12:27:03
Заступник голови Тячівської РВА Вадим Носа, разом з начальником РТЦК та СП Андрієм Олещуком, секретарем Тячівської міської ради Іваном Крічфалушієм та головним лікарем Федором Яриничем, відвідали бійців, які перебувають на лікуванні у КЗ «Тячівська районна лікарня №1» аби особисто привітати з різдвяно-новорічними святами.

Поспілкувалися з пораненими захисниками та побажали їм якнайшвидшого одужання.

Подякували воїнам за службу, мужність та героїзм, привітали та, з нагоди свят, вручили подарунки.

Справжні герої, вони попри поранення залишаються сильними й очікують повернення у стрій, щоб разом із побратимами звільняти нашу землю.

«Важливо відвідувати наших бійців, які відновлюються, адже вони пройшли через багато випробувань та стресових ситуацій. Усім їм зараз, як ніколи, потрібні наша  увага та підтримка», - зазначив Вадим Носа.

Дякуємо за службу!
Слава Україні! Героям слава!

Пресслужба Тячівської РВА