У РВА підбили підсумки роботи Тячівського осередку центру підготовки населення до нацспротиву

2023-12-30 13:48:36
За дорученням начальника Тячівської РВА Тімура Аверіна, його заступник, Вадим Носа провів робочу зустріч з Михайлом Марушевським, старшим інструктором Закарпатського обласного центру підготовки населення до національного спротиву.

В ході зустрічі було підбито підсумки роботи Тячівського осередку за рік, обговорено програму навчання, практичні відпрацювання теоретичних навичок та плани на подальшу роботу.

Михайло Марушевський наголосив, що основне завдання Центру – надати слухачам елементарне розуміння, що таке військова справа, а також навчити виживати в екстремальних умовах.

Центр підготовки населення до національного спротиву – це про патріотизм, витривалість та готовність захищати себе, свою родину і країну.

Долучитися до навчання може кожен охочий, щоб отримати базові знання з військової підготовки та проявити себе.

«Ми повинні бути готовими до будь-яких викликів й реагувати на них відповідно, адже сьогодні ми працюємо задля нашої перемоги та незалежності. Початкова підготовка до нацспротиву – база, котра в нинішніх умовах потрібна кожному українцю», - зазначив Вадим Носа.

Пресслужба Тячівської РВА