«Шкільні ліги Закарпаття» – це великий регіональний проєкт у системі проведення спортивних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

2024-01-10 18:39:41
Нову ініціативу з метою залучення школярів краю до занять спортом і популяризації здорового способу життя серед дітей та молоді започаткував Віктор Микита - голова Закарпатської ОДА.

Обласні змагання серед учнівських команд будуть проводити впродовж навчального року в чотири етапи – шкільний, на рівні громади, районний та фінальний.

Змагання проводитимуть у таких видах спорту:
- футзал (футбол);
- настільний теніс;
- волейбол;
- баскетбол;
- шахи.

Нагадаємо, що заклади загальної середньої освіти нашої області також беруть участь у загальнонаціональному проєкті Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги, який фінішує турнірами серед команд різних регіонів країни.

Цей проєкт передбачає змагання з баскетболу, волейболу, футзалу, чирлідингу та спортивного орієнтування.

Встигніть зареєструвати свою шкільну команду до 1 лютого 2024 року за посиланням https://scl.gov.ua/.

#Пліч-о-пліч зі спортом!
#Разом переможемо