На Закарпатті стартував загальнонаціональний президентський проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

2024-01-11 19:30:31

Мета проєкту – об’єднати школярів у змагальних лігах, що сприятиме їхньому фізичному розвитку й популяризації серед них здорового способу життя та рухової активності.

Змагання проводитимуть на шкільному, територіальному, районному, обласному та всеукраїнському етапах у таких видах спорту:

- баскетбол;
- волейбол;
- футзал;
- чирлідинг;
- спортивне орієнтування.

Встигніть зареєструвати свою шкільну команду до 1 лютого 2024 року за посиланням https://scl.gov.ua/.

Зауважимо, що в системі всеукраїнського проєкту також пройдуть масштабні регіональні змагання «Шкільні ліги Закарпаття». Таку ініціативу з метою залучення школярів краю до занять спортом започаткував голова ОВА Віктор Микита.

Ці змагання серед учнівських команд будуть проходити впродовж навчального року в чотири етапи – шкільний, на рівні громади, районний та обласний. Їх проводитимуть у п’яти видах спорту: футзал (футбол), настільний теніс, волейбол, баскетбол і шахи.

Пліч-о-пліч зі спортом!
Разом переможемо!