Закарпаття у трійці лідерів за кількістю реалізованих проєктів з цифровізації

2024-01-15 13:02:35
Закарпаття увійшло в трійку лідерів за кількістю реалізованих проєктів цифровізації. Про це свідчить рейтинг Мінцифри.

Заступник голови ОВА Олександр Пацкан зауважив, що йдеться про понад 20 унікальних ініціатив, які втілили в області від початку активного впровадження цифрової трансформації, тобто майже протягом трьох років.

«Наш регіон активно розвивається, і попри війну вдається створювати корисні сервіси та приймати ефективні цифрові рішення. Звичайно, з моменту повномасштабного вторгнення максимум зусиль ми спрямували на розробку зручних цифрових послуг для наших захисників, внутрішніх переселенців і вразливих краян», – зазначив Олександр Пацкан.

За його словами, Міністерство цифрової трансформації високо відзначило, зокрема, такі регіональні ініціативи.
  • вебпортал «Допомога Закарпаття», на якому доступні онлайн-послуги для мешканців області та вимушених переселенців, також в окремому розділі зібрані корисні сервіси для військовослужбовців, ветеранів і членів їхніх сімей;
  • електронний сервіс «Собака для ветерана», котрий обласна військова адміністрація запровадила разом з Кінологічним центром ГУНП в Закарпатській області та благодійним фондом «Yarema foundation»;
  • проєкт «Підвищення стійкості громад», який втілюють спільно з ПРООН в Україні;
  • електронний сервіс «Закарпатський обласний центр підготовки населення до національного спротиву».
Олександр Пацкан подякував команді Мінцифри за високу оцінку роботи в напрямку цифрової трансформації Закарпаття, а також партнерам – за надану підтримку та готовність і надалі разом розвивати наш регіон.

Переглянути повну версію рейтингу можна за посиланням.