Закарпатка Надія Чегіль записала відеозвернення, в якому закликала шкільні команди з усієї області приєднатися до загальнонаціонального проєкту Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги

2024-01-15 09:06:08

Закарпатка Надія Чегіль – відома тренерка та суддя з вільної боротьби, вчителька фізкультури й інструкторка обласного центру підготовки населення до національного спротиву.

Віднедавна вона також стала амбасадоркою президентського проєкту Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги в нашому регіоні.

Як ніхто інший, пані Надія розуміє, наскільки важливо зараз підтримати учнівські команди, котрі вирішили брати участь у цих масштабних змаганнях.

Саме тому амбасадорка відвідала одне з тренувань команди чирлідерок «Круті дівчата» Мукачівського ліцею №8. Школярки активно готуються, щоб вибороти можливість представляти свою громаду на наступному етапі змагань.

Також Надія Чегіль записала відеозвернення, в якому закликала шкільні команди з усієї області приєднатися до загальнонаціонального проєкту фізичного виховання учнів.

Нагадаємо, реєстрація триває до 1 лютого 2024 року за покликанням https://scl.gov.ua/.