Навчально-тренувальні заняття з військової підготовки продовжуються

2024-01-15 15:00:10
Курсанти Тячівського осередку центру підготовки населення до національного спротиву вдосконалюють набуті знання.

Підготовка зі звʼязку.
Підготовка зі звʼязку є однією з базових навичок - це, зокрема:
- підтримка зв'язку всередині бойової групи за різних умов: важкопрохідна місцевість, міські умови, маскування в природному середовищі;
- безперебійний зв'язок на різних відстанях;
- довговічний військовий радіозв'язок передачі особливо важливої інформації;
- шифрування секретних відомостей захисту від противника.

Пересування малих тактичних груп.
Тактика малих тактичних груп — невіддільна частина військової підготовки, яка відіграє ключову роль для перемоги у будь-якому бою. Вона потребує серйозного навчання, постійних тренувань і вдосконалення.

Тактична медицина.
Закріпили на практиці алгоритм дій у наданні першої медичної допомоги при різних видах кровотечі та пораненнях. Зокрема, як зупинити кровотечу, перевірити дихання, пульс, накласти турнікет, шину, бинтову пов’язку та як правильно транспортувати пораненого.

Базова загальновійськова підготовка надає основні знання, які дозволяють ефективно функціонувати у складних умовах, забезпечувати безпеку населення та території.

Пресслужба Тячівської РВА