"Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги". Реєстрація триває. Найчастіші запитання про реєстрацію

2024-01-17 13:45:21

Вже два тижні команди реєструються на «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Розповідаємо про питання, які найчастіше виникають при реєстрації.

Де та як зареєструвати команду?
Достатньо просто зайти на офіційний сайт scl.gov.ua, обрати бажаний вид спорту та внести дані.

Хто реєструє команду?
Всю команду реєструє вчитель фізкультури або відповідальна особа від школи. Учню не потрібно реєструватися окремо.

Де можна ознайомитися з віковими категоріями в окремих видах спорту?
У положеннях та регламентах з видів спорту на сезон 2023/2024 на сайті scl.gov.ua

Чи може один учень брати участь у кількох видах спорту?
Так, може.

Скільки команд може брати участь від однієї школи з одного виду спорту?
Лише ОДНА команда – збірна школи з певного виду спорту бере участь у територіальному та наступних етапах.

У всеукраїнський етап з обласного проходить збірна області?
Ні, далі крокує лише команда школи, яка стартувала у змаганнях з першого етапу. Збірну області створювати не допускається!