2024-01-22 10:03:49
Практичні заняття є невід’ємною частиною навчання слухачів Закарпатського обласного центру підготовки населення до національного спротиву, що дозволяє їм відпрацювати свої знання у змодельованих сценаріях.

Курсанти Тячівського осередку центру підготовки населення до нацспротиву пройшли практику з тактичної та гірської підготовки.

Війна триває і, саме знання, які надає спеціалізований курс військово-медичної підготовки є активним кроком до підвищення готовності та розширення можливостей цивільного населення. У сьогоднішніх умовах ці знання є надважливими!

Нагадуємо!
Стартував набір на третій навчальний курс у Закарпатському центрі підготовки населення до національного спротиву.

Заявки подавати можна до 18 лютого за посиланням: https://dopomoga.digital-zakarpattia.com.ua/application

Деталі за номером +380959130589.

Пресслужба Тячівської РВА