Практичні заняття є невід’ємною частиною навчання слухачів Закарпатського обласного центру підготовки населення до національного спротиву, що дозволяє їм відпрацювати свої знання у змодельованих сценаріях.
Курсанти Тячівського осередку центру підготовки населення до нацспротиву пройшли практику з тактичної та гірської підготовки.
Війна триває і, саме знання, які надає спеціалізований курс військово-медичної підготовки є активним кроком до підвищення готовності та розширення можливостей цивільного населення. У сьогоднішніх умовах ці знання є надважливими!
Нагадуємо!
Стартував набір на третій навчальний курс у Закарпатському центрі підготовки населення до національного спротиву.
Деталі за номером +380959130589.
Пресслужба Тячівської РВА![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-01/thumbs/1705917750_1705917715807.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-01/thumbs/1705917742_1705917727980.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-01/thumbs/1705917836_1705917739242.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-01/thumbs/1705917803_1705917753378.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-01/thumbs/1705917773_1705917764014.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-01/thumbs/1705917849_1705917775250.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-01/thumbs/1705917880_1705917785871.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-01/thumbs/1705917851_1705917802598.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-01/thumbs/1705917907_1705917813917.jpeg)