У Тячеві відзначили День Соборності України

2024-01-22 18:51:43
«Наша єдність - наша зброя!» - саме таким є цьогорічне гасло Дня Соборності України.

День Соборності щороку відзначається 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

У заходах з нагоди возз’єднання українських земель взяли участь керівництво району та міста, керівники правоохоронних та силових структур, військові, працівники установ та організацій, освітяни, мешканці міста.

Присутні вшанували пам’ять тих, хто віддав життя за єдність і соборність України, хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника видатному українському поету Тарасу Шевченку. Адже об'єднання українських земель – споконвічна мрія про незалежну, соборну, національну державу як Великого Кобзаря, так і усього українського народу.

У цей день дякуємо всім, хто виборював і продовжує виборювати нашу незалежність.

Ми єднаємося для спільної мети, як колись наші предки у ранок середи, 22 січня 1919 року, об'єднавши дві частини незалежної України – Українську народну республіку та Західноукраїнську народну республіку. Зараз, як і тоді, – задля нашої єдиної, незалежної України!

Єднаймося і переможемо!

Пресслужба Тячівської РВА