2024-01-24 21:21:04

До 3000$ для розвитку бізнесу: закарпатські підприємці можуть узяти участь у конкурсі мінігрантів від Міжнародної організації праці.

Пакет необхідних документів для участі у відборі потрібно подати до 1 лютого 2024 року. За його результатами 25 переможців отримають фінансову підтримку для розвитку власної справи.

Конкурс мінігрантів проводять у межах проєкту МОП «Партнерство для підвищення рівня зайнятості та інтеграції на ринку праці Закарпатської області», який втілює NGO Nehemiah Ukraine за фінансування Уряду Данії.

Подробиці http://surl.li/psmin.